Fazla kilolar ve bu kiloların beraberinde getirdiği rahatsızlıklar toplumun önde gelen problemlerinden biri ve önemsenmesi gereken bir sorun olduğunu biliyoruz. Aşırı kilo; hiper tansiyon, kalp yetmezliği, kanser ve bunların dışında bir çok psikolojik rahatsızlığa da davetiye çıkarma olasılığı çok fazla…

Kilolardan kurtulup rahat ve sağlıklı bir yaşam için neler yapabiliriz peki?

A) Aç mı kalmalıyız?

B) Sıkı bir diyet mi?

C) Koşu ya da yürüyüş mü?

D) Fitness mı?

E) Kiraz Hapı?

Kiraz Hapı, gün içinde spor yapmaya vakit bulamayanlar, yürüyüş ve koşu esnasında fazla yorulanlar, fitness programlarından çabuk sıkılanlar ve yediklerine çok fazla dikkat edemeyenler için yaz öncesi formunuzu yakalamanız, yaz sonu formunuzu korumanız için sağlıklı şekilde kilo verebilmenin yepyeni formülü ile tanışın.

Gün içinde ciddi kalori barındıran abur cuburları hiç yememiş gibi hissedebilirsiniz. Sıklıkla tükettiğiniz yiyeceklerde bulunan yağların vücutta birikilmesini engellemede yardımcı olarak kilo kontrolünü yükseltir.

İçeriğinde bulunan kiraz meyvesinin tozu sağlıklı bir bünyenin temelini oluşturmada sizin yardımcınız olacaktır. Mate yaprağı ve yeşil çay ile güçlendirilmiş kiraz hapı metabolizmanızın devamlı çalışmasına yardımcı olarak hızlı yağ yakımını sağlar. Uzun yıllar sağlıklı ve sıkı bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Sizinde bildiğiniz gibi dengeli beslenme ve spor ile sağlıklı ve zinde bir bünyeye sahip olabilirsiniz. Gün içinde alınan kalorili besinlerin vücuttan atımı bugüne kadar sadece uzun ve sürekli spor yaparak atmak mümkündü. Fakat, kiraz hapı ile almış olduğunuz kalorileri spor yapmış gibi atabilir formunuzu daha çabuk yakalayabilirsiniz.

Kiraz Hapının İçeriğinde Neler Var ?

Kiraz Meyve Tozu

Mate Yaprağı Ekstresi

Yeşil Çay Yaprak Ekstresi

Ginseng Ekstresi

Vitamin C, B1, B2, E

Kiraz Hapı Nasıl Kullanılır ?

Günde 1 kapsül sabah kahvaltıdan yarım saat kadar önce bol su ile kullanımı önerilir.

Kiraz Hapının Yan Etkileri ?

Emziren ve hamile annelerin kullanmaması önerilir.

İçeriğindeki bitkisel ürünlere karşı alerjisi olanların kullanmamaları tavsiye edilir.

Guatr-Tiroid, şeker hastalığı ve mide problemi yaşayan hastaların hekime danışarak ürünü kullanmasını öneririz.

Kiraz Hapı Türkiye
Kiraz Hapı Satın Al

Kiraz Hapı Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.

Google | Kiraz Hapı | Kiraz Hapı Nedir - RSS - Google Sitemap
Kiraz Hapı Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden kirazhapi.gen.tr sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?